Dr. Belmarie Millan, akupunkturistka, New York: Spektrum účinků metod TCM je nesmírně široké

Další osobností z oblasti TCM, sdílené se západní medicínou, je naše nová konzultantka. Vystudovala Pacific College v New Yorku, a velmi ji zajímá praxe v Česku. Pro praktiky z jiných kontinentů není podobná výměna samozřejmá. 

Centrum sdílené péče v Praze už zprostředkovalo pobyty více odborníků (USA, Kanada, Austrálie, Čína) v Praze, a před pandemií také několik pomohlo vyslat na kliniky čínské. Výměna zkušeností i srovnání odborné úrovně je důležité jak pro ně, tak hlavně pro laickou i odbornou veřejnost. Ta může díky přednáškám a prezentacím poznat, že akupunktura a další metody TCM jsou v euro-atlantickém prostoru samozřejmé. Ptali jsme se  Dr. Belmarie Millan:

Odkud pocházíte a odkud jste do Prahy přijela? Kde nyní žijete a pracujete?

Přijela jsem z města Beacon ve státě New York. Pocházím však z Portorika, kde jsem se narodila, a do USA přestěhovala před necelými osmi roky. Působím ve dvou ordinacích, Centered Health v Poughkeepsie, kde spolupracuji, a pak mám vlastní kliniku – Solarena.Acupuncture, otevřenou v prosinci 2020. V obou ordinacích působím s týmem masérů a chiropraktiků. Kromě toho zvlášť na mé klinice nabízíme také služby kraniosakrální terapie a holistické masáže obličeje.

Celý text najdete zde:

https://www.hospitalin.cz/rozhovory/dr-belmarie-millan-akupunkturistka-new-york-spektrum-ucinku-metod-tcm-je-nesmirne-siroke-6078.html


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

No Responses

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *