Vedení TCM Univerzity Šanghaj u nás!

TCM Univerzita v Šanghaji je jednoznačně nejvyšší autoritou v oblasti studia, praxe a výzkumu. Jí je přičleněna i naše partnerská Shuguang Hospital, která měla odbornou gesci nad projektem ve FN Hradec Králové. Přičinili jsme se o to, aby to dobré, co zůstalo z hradeckého projektu, bylo k dispozici i českým pacientům. Šéflékař Dr. Med. Guan Xin, PhD, tak může poskytovat konzultace a vlastně už čtvrtý rok radit klientům v ČR.

Jeho kolegové (a nadřízení) z TCM Univerzity navštívili sídlo našeho Nadačního fondu na podporu Tradiční čínské medicíny a alternativ, a také Česko-číského centra TCM Praha v Opletalově ulici 19. Dlouho plánovaná návštěva potvrdila úspěšný rozvoj vzájemných vztahů, a také rozvinula obsah Rámcové smlouvy o mezinárodní spolupráci. Díky tomuto formátu má naše činnost profesionální parametry a velkou budoucnost. Může se týkat i vás, pokud se zajímáte o studium a možností dalšího vzdělávání v oblasti TCM.

Naše unikátní vztahy mohou i vám poskytnou příležitost, kterou jinde nezískáte. Máte zájem o náš program, přednášky, cvičení, konzultace, studium v Číně? Nebo o spolupráci? Napište na info@nfptcma.cz nebo přijďte na návštěvu – Opletalova 19, Praha 1, v průjezdu doleva do prvního patra. Pokud už máte nějaké kurzy TCM za sebou, jistě najdeme něco, co vás zaujme. Vítáni jsou maséři se znalostí metod TCM – máme možná zajímavé nabídky! Ale všichni, kdo se o tuto oblast zajímají, mají otevřené dveře.

Viceprezident Univerzity TCM v Šanghaji pan doktor YANG Yongqing velmi poděkoval za naši podporu rozvoje TCM a poukázal na nezbytnost profesionální úrovně poskytování této péče nejen u nás. Ocenil i naše projekty, které s Shuguang Hospital realizujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *