Feng Ren Shui: Brána do roku 2021


Letošní rok hodně promíchal hodnoty. A nadcházející v leckom vzbuzuje obavy. Můžeme hledat průvodce, souputníky, zachránce, ale úplně nejvíc je – spolehnout se na sebe. Poznání vlastních schopností, správné hodnocení souvislostí, tušení přeměněné na blízké jistoty…  Vejděte do prostoru, který otevírá Feng Ren Shui. Co vám přiblíží Jiří Černák, organizátor?

Rok Kovového Buvola navazuje na ten končící letošní, plný nečekaných událostí, chaotického vývoje a zmatků. Nemáme moc důvodů si myslet, že všechno nepříjemné zmizí. Tím víc důvodů máme k tomu najít si vlastní cestu. Rok 2021 je k tomu velkou příležitostí, protože energie tohoto roku (Kovový Buvol) nám má dodat sílu a vytrvalost. A právě jak toho co nejlépe využít nabízejí naše kurzy Školy Feng Ren Shui.

Změny se ale dotkly i vás, pokud víme…

Samozřejmě, ale není na nich tragického. Rok 2020 nám měl ukázat novou budoucnost a možné nové cesty. Proto jsme i my nové cesty zkoumali. Dá se říci, že „staré cesty k novým cílům již nevedou“. Modernizovali jsme se proto i my v naší Škole Feng Ren Shui, a z obvyklého prostředí, kde se scházíme – v Centru TCM, spravovaném Nadačním fondem na podporu TCM a alternativ, v centru Prahy (Opletalova 19) nyní „vysíláme“ online. Nedávno jsme zde s velkým úspěchem a ohlasem začali online komunikaci našich kurzů a bude zde tímto způsobem probíhat i nová Škola Feng Ren Shui. Než budeme mít možnost „prezenční školy“, zveme na naše videokonzultace zájemce. Nejen že tak „využijeme energie doby“ (Sezona), ale umožníme tak daleko více lidem i ze vzdálených míst studovat toto úžasné učení, které vám pomůže vypořádat se v životě se všemi výzvami i v tak nelehké době, jakou nyní prožíváme. 

V čem vidíte největší přínos Feng Ren Shui pro zájemce?

Obzvlášť dnes mnoho rychlokvašených „koučů“ nabízí zaručeně spolehlivé recepty na úspěch, bohatství, lásku… Ale my otevíráme bránu k dávnému učení. Navíc toto učení je stále aktuální a relevantní pro každého z nás, neboť využívá tzv. zákona „Region-Sezona“, tj. adaptuje se na dané místo, kde člověk žije a na dobu, ve které žije. Takže i když je to učení staré mnoho let, tak se neustále aktualizuje pro současnou dobu.  Historie prověřila jeho zákony, a lidé se k němu uchylují, a od něj se neodchylují. To považujeme za důležité. Kdo se chce přidat na té tisícileté, nekonečné cestě k moudrosti a sebepoznání, může se předem podívat na to, co je obsahem učení, a ještě si zajistit účast. Začátek roku je pro vykročení na novou cestu ideální.

Autor: Jan Hovorka


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *