Centrum sdílené péče Praha: TCM a covid-19? Ano, máme už zkušenosti

Máte z onemocnění covid-19 obavy, nebo dokonce vlastní zážitek? Je dobré se připravit. Další vlnu nemůžeme vyloučit, v zahraničí už připravují nouzová opatření. Německo, Rakousko, Austrálie i další státy se chystají na další vlnu.

Co může udělat každý z nás? Samozřejmě respektovat doporučení odpovědných státních institucí a dodržovat hygienické předpisy, podstoupit očkování a… mezitím se připravit.

Máte možnost i u nás! Poskytneme vám individuální konzultace a naše hlavní terapeutka, Bc.TCM Marie Anna Kovatsch, poradí jak dál. Bylinné směsi, aktivace akupunkturních bodů, úprava stravy a další kroky, upraví přímo vám na míru. Samozřejmě posoudí i další problémy, které chcete řešit. Dosavadní lékařskou péči, kterou případně podstupujete, výrazně podpoří správně metody TCM.

Marie Anna je jedinou Češkou, která absolvovala kompletní studium na univerzitě TCM v Šanghaji. Ideálně tak vnímá české pacienty a probere s nimi i to, co jiní lékaři nevnímají nebo nepochopí díky jazykové bariéře, nebo lhostejnosti.

Covid-19 hrozí a zřejmě ještě dlouho bude. TCM metodami dokážeme připravit náš organizmus včas na možnou zátěž i bezpečnější průběh onemocnění. A řada pacientů už k nám chodí s prosbou o pomoc s následky. Dušnost, únava, slabost, trávicí i psychické potíže mohou hodně dlouhou dobu omezovat vaši radost ze života. A úspěšně pomůžeme i s dalšími problémy, jako je například komplikované otěhotnění ( ve spolupráci s IVF centrem), atopické ekzémy u dětí a podobně.

Od září znovu objednáváme na telefonu 773 007 597 nebo na mailu recepce@tcm21.cz a případné zájemce o další péči českých odborných lékařů – neurologů, gastroenterologů, ORL a dalších i u nich předobjednáme. Doporučujeme totiž jen naše partnerské ordinace a kliniky, kde kromě západní medicíny poskytují i akupunkturu.

Volejte a pište, postcovid následky a prevenci zvládneme!

CENTRUM SDÍLENÉ PÉČE PRAHA

REVOLUČNÍ 19, PRAHA 1

773 007 597


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *