Vedení čínské Asociace farmaceutického průmyslu navštívilo Česko-čínské centrum TCM Praha

Velmi neformální a přátelské setkání se nedávno uskutečnilo v Česko-čínském centru TCM. Vedení Asociace farmaceutického průmyslu navštívilo sídlo našeho nadačního fondu. Dotazy, konzultace, debata, návrhy, obecné i konkrétní informace vytvořily konkrétní obraz nastávající spolupráce. 


Viceprezidentka a generální tajemnice celočínské Asociace farmaceutického průmyslu, paní Zhou Yulan, řekla:  “Sídlíme v Pekingu a naše Asociace je jedinou a nepochybně nejvýznamnější v ČLR. Sloužíme jako platforma komunikace s vládou a poskytujeme našim firmám potřebné služby. Nyní je ideální doba pro nabídku a šíření produktů TCM i dalších léčiv, proto chceme být mostem i v projektu Pás a stezka.

Navštívila jsem více než deset podobných institucí na celém světě. Vaše Česko-čínské centrum TCM ve mně zanechalo rozhodně největší dojem, cítím se tu opravdu jako doma. Spojení TCM s kulturou a uměním je tu na velmi úrodné půdě. Věřím, že po našem setkání vybudujeme společně kanály pro efektivní spolupráci.Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35