Tradiční čínská medicína bez legend a mýtů

Původně letmý nápad vyvolal pozornost a zájem. V neuvěřitelně krátkém čase a za hektického úsilí (především vydáváme časopis!) jsme se pustili do realizace. Ne nějakého snu nebo vize, ale výstavy, která hodně otázek zodpoví a ještě víc vyvolá.

„TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA BEZ LEGEND A MÝTŮ“

Ke každé lidské činnosti mýty a legendy patří – jsou tak prostě hezčí, lépe se pamatují a lidé je s větším potěšením dále rozvíjejí. Bez nich ale jsme podstatně blíž holé pravdě, skutečnosti a možnosti uvážlivého využití. A o to někdy jde fakt nejvíc. Tak jsme zkusili poodhrnout, ale nesvléknout. Dobré, ne?

Projekt podpořili radní z Magistrátu hlavního města Prahy Jan Wolf a Radek Lacko, získali jsme tak metropolitní záštitu. Informace a výstupy budou ostatně sloužit občanům (nejen Prahy, pojedeme i do dalších krajů). Zájem jsme vyvolali i na Ministerstvu zdravotnictví, konkrétně u šéfa – taky bychom řekli, že naše činnost, především informování o využití zajímavých a ověřených metod terapie v různých kulturách a národech, včetně medializace projektů FN Hradec Králové a dalších, které TCM u nás stabilizují jako významnou podporu zdravotní péče, navíc importované a realizované na základě mezivládních dohod. Tahle dobře provedená, soustavná činnost už si korektně profesionální uznání zasloužila!

Stejně jako lidé, kteří se o uznání a využití TCM u nás desítky let snaží. Lékaři i praktici, erudovaní a zkušení.

Uznávají to i na čínské straně, odkud metody TCM a jejich edukátoři přicházejí. Doktoři z pekingských a šanghajských univerzit, ministerstva zdravotnictví, významných klinik. U nás se dozvíte, kde se o nich dozvíte víc, kvalitu informací, podávaných vystavujícími, potvrzuje i velvyslanectví ČLR záštitou.

Představíme vám je postupně, tak se těšte!

A přijďte.

 

Nadační fond na podporu TCM a alternativ

 

EXPO TCM-jpeg


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35