TCM ve světě? Velké téma velkého byznysu

Velkolepý veletrh inovací v oblasti lékařské a zdravotní péče proběhl v Pekingu. Takřka 250 firem předvedlo své aktuální nabídky nejen v oblasti TCM, ale i chemické medicíny, biomedicíny a technologií. Byli jsme pozvaní k účasti na kongresu a využili nabídky informačního stánku. O naši činnost v ČR byl velký zájem a přineseme brzy ukázky spolupráce.

Významní hráči mezinárodnho farmabyznysu, TCM i ekonomické diplomacie se sešli na opening ceremony v Pekingu. Do společnosti velkých farmaceuticlých profesionálů vstoupily prostřednictvím velvyslanců i státy Zambie a Keňa. Program soukromého i státem podporovaného pěstování bylin se rozjíždí velkým tempem.
Technologie zpracování bylin a léčebných ingrediencí je dokonalá. Míchání směsí, přesně odpovídající individuálním potřebám pacienta, usnadní nové technologické systémy. Ale ti hlavní, pacient a jeho osobní lékař se znalostí TCM, jsou rozhodující i tady.
Producenti zde vystavovali tradiční byliny i tradiční zpracování směsí, boj je veden o kvalitu, cenu i dostupnost.
Náš stánek posloužil především k informaci o dostupnosti, někdy nedostupnosti, profesionální nabídky herbálních produktů, zdravotní péče metodami TCM, sdílení medicíny i možnostech strudia. Ptejte se i vy na info@nfptcma.cz!
Na dohled od slavných olympijských věží-kruhů se sešla farmaceutická elita. TCM runs!

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35