TCM v Česku na startu nové etapy

Vážení přátelé TCM,

jak víte, projekt Kliniky TCM ve FN Hradec Králové skončil. Byl úspěšný, lékaři v čele s Dr. Med. Guan Xinem pomohli více než 3000 pacientů. Nevyhovoval však současné legislativě. Po dohodě s jeho gestory – Fakultní nemocnicí Hradec Králové, Ministerstvem zdravotnictví ČR a Shuguang TCM Hospital Šanghaj bude vedoucí lékař, Dr. Med. Guan Xin, působit v Infocentru TCM Praha, Opletalova 19, Praha 1. Rádi využijeme pro veřejný zájem jeho znalosti i ochotu spolupracovat. V pozici lektora a poradce se s ním můžete setkat i vy.

TCM se nachází v naší republice v poměrně složité situaci z hlediska poskytování služeb a péče. Pokud se zajímáte o možnosti, jak TCM využít po poradě s vaším lékařem jako doplněk léčby, jako prevenci nebo rekondici, sledujte naše stránky a navštěvujte naše přednášky. Pro omezenou kapacitu je dobré se předem objednat a potvrdit účast. 

Můžeme vás ujistit, že nadále budeme jako nadační fond s našimi partnery působit tak, aby se TCM v podobě, jakou má v XXI. století na celém světě, stala dostupnou i pro statisíce pacientů v ČR. Všem, kdo mají dobrou vůli korektně a férově spolupracovat na tomto záměru, budeme rádi partnery.

Mailem se na naše akce objednávejte/potvrďte účast na nfptcma@tcmrevue.cz, a sledujte naše stránky www.nfptcm.cz včetně magazínu TCM Revue (www.tcmrevue.cz).

První přednášku pořádáme ve čtvrtek 7. března 2019, v 18.30, v Infocentru TCM Praha, Opletalova 19, Praha 1. Téma: TCM a současná česká legislativa, vývoj návrhu Zákona o léčitelské službě a možnosti využívání péče prostřednictvím čínských profesionálů.

 

Za Nadační fond na podporu Tradiční čínské medicíny a alternativ

Jan Hovorka


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35