Sdílená medicína v praxi: tentokrát Tibetská a západní. Aktuálně u nás!

Díky usilovné práci našeho Nadačního fondu na podporu TCM a alternativ (Praha 1, Opletalova 19) přibývají možnosti, jak českým lékařům a veřejnosti (jakož i úřadům) prezentovat autentické profesionály z oblasti, která je u nás zpravidla stále ještě cílem dezinformací, politizující manipulace a propagandistikého výkladu, což platí na TCM a blízké alternativy především. Přitom jde o lékařství, medicínské výzkumy, a hlavně pacienty. Tam, kde lze pomoci lidem od bolesti a trápení, by měl nastoupit rozum, pokora a ochota spolupracovat. My jsme tu, abychom zprostředkovávali informace a kontakty, které se běžně, nebo nezkresleně, k naší odborné i laické veřejnosti obvykle nedostanou.

Tibetská medicína je v Číně samostatně uznávaný obor. V provincii Qinghai (severovýchodní část Tibetu) fungují standardní nemocnice, vědecké instituty i výzkumné ústavy. Představitelé provincie i nemocnic přijedou 24. října k nám, do sídla Nadačního fondu na podporu TCM a alternativ (Česko-čínské centrum TCM), Opletalova 19, Praha 1. Přijďte!

Od 11.00 plánujeme přednášku pro veřejnost a setkání s autoritami Tibetské medicíny. Budou zde mj. Wan Matai, šéflékař Qinghai Provincial Tibetan Medicine Hospital, profesor Li Qien, Tibetan Medicine Institute of Qinghai University nebo Duojie Ladan, šéflékař Tibetan Medicine Hospital of Guoluo Tibetan Autonomous Prefecture of Qinghai Province. Setkání s nimi povede Dr. Med. Guan Xin, hlavní konzultant a ředitel Česko-čínského centra TCM Praha.

Jste zváni!

POZOR! Už teď je lepší pro velký zájem registrovat se na info@nfptcma.cz.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35