Přednáška: Dr. Med. Guan Xin o stresu a psychosomatických problémech

Minulý týden jsme se věnovali migréně. Tuto problematiku zkoumal tým ve FN Hradec Králové, v centru, ambulantně se věnujícím pacientům, ošetřovaným metodami TCM. V rámci vědeckého projektu zařadili výzkum vlivu TCM na migrénu, prevenci a léčbu. Vznikla studie, s regulérním dodržením všech základních postupů, povinných pro tento formát. Pracoval na ní celý tým, složený z lékařů FN Hradec Králové, včetně přednosty kliniky. výsledek je tedy odpovídající práci charakteru EBS. Takový postup bychom vítali častěji. Bohužel u nás studie vyjít nemohla, jen v zahraničním časopise v angličtině.

Zajímají nás oblasti, kde se TCM prolíná s naší západní medicínou. Proto připravujeme cyklus přednášek, jejichž tématem jsou řekněme civilizační choroby a možnosti, jak je eliminovat, nebo jim předcházet, také a/nebo v kombinaci s metodami TCM.

Další téma je Stres a psychosomatické problémy a jak mohou pomoci metody TCM. Přijďte v úterý 21. 5. 2019 v 17.00 do Česko-čínského centra TCM Praha, Opletalova 19, Praha 1. Dr. Guan Xin pro vás chystá opravdu zajímavé informace. A hned se můžete objednat na pravidelné, čtvrteční a velmi oblíbené přednášky a cvičení.

EDIT: Objednat se můžete také na osobní konzultaci u pana doktora Guan Xina. Poradí vám, kde začít s diagnózou a řešením problémů, ukáže některé vhodné postupy, doporučí herbální produkty, a pracovníci Nadačního fondu na podporu Tradiční čínské medicíny a alternativ vám pomůžou zprostředkovat péči u lékaře, který se TCM v rámci profese a atestace zabývá a může kompletně doplnit stadnardní západní metody.

Jan Hovorka


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35