Mladá generace trpí stresem a obavami. Tají je

Rok Tygra nabízí parametry, které vám odborníci vysvětlují i na našich stránkách. Varování se plní. Dokonalá distribuce informací a nepřetržitá komunikace je výdobytek civilizace. Ta na ni ale není ani zvyklá, ani zcela připravena.

Jakkoli jste odolní, sebevědomí, odvážní a asertivní, nadcházející dny budou těžké. Válka nikdy nebyla tak blízko. Přinese strádání, omezení, drahotu, ztrátu míst, práce, majetku, hodnot a radosti. Náš pohodlný a komfortní životní styl se vytratí, přijde to, nač jsme dávno zapomněli.

Starší generace ještě vnímá varovnou genetickou informaci. Zatím jako tušení nebo představy. Budeme umět zapálit oheň, najít vodu, teplo a jídlo pro děti a prarodiče? Pro sebe sílu, motivaci, odolnost.

Mnozí, zvláště mladá generace, propadají beznaději a strachu, a tohle je nikdo neučil. S válkou se setkali ve zprávách, dotkla je jich jen jako počítačová hra. Omezení cest do zahraničí si nedovedli představit. Vypnutí sociálních sítí, život bez internetu, už jen představa, působí traumata. Změna společenského prostředí, rodinných podmínek, sociální rovnováhy bude a už je brutální.

Pomozte dětem a vnoučatům nabrat sílu, stabilizovat nitro, tělo, mozek, psychiku, nabít duši, mozek, srdce energií. Zbavit je strachu a slabosti. Naučit je najít sílu v sobě, klid rozdávat a první kroky k tomu, přebrat vedení. Bude to na nich, ale musíte je to naučit. A především říct jim, že je to třeba.

Pomůže naslouchání, výzvy k rozhovorům. Otevřeným. Nejde o generační konflikt, ale proces prolnutí již zkušených s těmi, kteří hledají.

Přicházíte k nám se zdravotními problémy. Často se k nim pojí, nebo je násobí, strach o děti, strach dětí, neklid doma, obavy z budoucnosti. Pomůžeme vám posílit vlastní zdroje síly, energie, rovnováhy. Osudy a události neumíme ani předpovědět, ani změnit. Můžeme vám ale dát návod, jak být silní a vyrovnaní. Pak to zvládnete. Pochopíte, co dětem říkat, kam je vést, jak v nich vzbudit odvahu.

Děti i dospívající dnes mají hodně podnětů, mnohem víc než předchozí generace. Rodiče a prarodiče je nestíhají ani vnímat, natož aby poznali, zda někde nevzniká strach, bolest, obava.

Přijďte k nám s dětmi, dospívajícími i čerstvě dospělými. Konzultace s psychosomatiky pomohou najít cestu a způsob, jak ze svírajícího kruhu strachu vyjít. Metody, které nabízíme, je vybaví na cestu energií, harmonií a kondicí. Tam, kde se stav dotýká nemoci, předáme slovo odborným lékařům. kteří v našem Centru sdílené péče pracují, nebo přijímají naše klienty. Sdílíme ověřené metody péče. Akupunktura, bylinná terapie, baňky, moxa, cvičení, masáže doplní psychoterapeutické postupy, rady psychologů i konkrétní psychiatrickou léčbu bezpečně a efektivně, bez vedlejších účinků a pod kontrolou.

Objednejte sebe, rodiče, děti – POMÁHÁME LÉČIT.

CENTRUM SDÍLENÉ PÉČE, Revoluční 19, Praha 1, 773238008, recepce@tcm21.cz, www.tcmrevolucni19.cz


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *