Mimořádná příležitost pro rehabilitační lékaře!

Nadační fond na podporu TCM a alternativ pozval do Česko-čínského cetra TCM (Praha 1, Opletalova 19) další čínskou lékařku-specialistku na akupunkturu. Dr. Canny Lin  z nemocnice Shuguang Zhoupu Hospital Šanghaj. Dr. Canny je špičkovou odbornicí se zaměřením na vědecký výzkum metod TCM i praktickou léčbu. Vedla kurzy pro zahraniční studenty v Šanghaji, přednášela v Holandsku a Finsku, získala řadu významných ocenění. Exkluzívní seminář pro rehabilitační lékaře připravujeme v únoru – sledujte naše stránky, termín včas uveřejníme.

Seminář moderuje Dr. Med. Guan Xin, PhD, hlavní konzultant Nadačního fondu na podporu TCM a alternativ.

Adresa: Česko-čínské centrum TCM Praha, Opletalova 19, Praha 1. Registraci doporučujeme předem na info@nfptcma.cz, nebo telefonu 773 007 597, počet míst je omezen. Možná domluva na individuální setkání v další termíny. Podpořte nadační fond formou daru 500 Kč v rámci účasti. Děkujeme. Pomáháme léčit!

Další info zde:

www.nfptcma.czf

https://www.facebook.com/groups/347157669246787/


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35