IVO TELEC: Medikace off-label

Pokud se vám zdá, že do oblasti sdílené medicíny, včetně TCM, historických metod jako je např. ajúrvéda a pod., pronikají seriózní právní termíny či výklady, pak se vám to nezdá. Konečně! Jedině tak budou metody jiných kontinentů a civilizačních okruhů, u nás tak podceňované, přijímány s pokorou a profesionální zodpovědností.

Pandemie nám odkryla nejen slabiny společenských mechanizmů, ale i křečovité zakrývání neznalosti, lenosti a demagogie máváním prapory tzv. vědeckých důkazů. Jak to, že nevíme, že antiparazitikum pro ovce zatím nejspolehlivěji hubí virus, způsobující onemocnění covid-19? Co dělají tisíce vědců, lékařů, statistiků v laboratořích a výzkumných centrech? Proč nezkoumají například složení bylinných preparátů, ověřených mezinárodními vědeckými týmy a experty WHO, které prokazatelně snížily nebezpečí nákazy a podpořily léčbu? Proč uhynul netopýr a kolik laboratorních myší, pejsků a opiček? Otázky, samé otázky… Ale dost žertů. Čtěte další článek Ivo Telce: Medikace off-label!


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *