Dárek pro zdravé Vánoce? Navštivte Centrum sdílené péče TCM 21!

Můžete je tak prožít i příští rok. Vánoce ve zdraví a beze strachu, že jste neudělali dost. Pro sebe i nejbližší. A jako bonus – i pro ty méně blízké, kolemjdoucí.

Hrozí všude epidemie covid-19? Bojíte se, máte po prodělané infekci dlouhodobé potíže? Zkuste využít metody TCM, které vaši tělesnou konstituci vyhodnotí, posílí a vyladí. Najdete prostředky a postupy pro prevenci i podporu standardní léčby.

Vlastní dobrá kondice je základ. Harmonie zdraví fyzického a psychického. Teorie jin a jang jistě znáte, přidejte si a vyberte, co vždy zaručeně fungovalo vám osobně. Když vám řekla babička: Netrap se blbostma! nebo dědeček: Dýchej zhluboka. Nebo když jste našli šťovík a nejedli zelené třešně. Co známe, umíme vyhodnotit a přijmout. Co neznáme, nemusí být hned šarlatánství.

To všechno je TAKY sdílená péče, vysledek znalostí, zkušeností a vývoje poznání. Pečujete o sebe samé. My vám s tím rádi pomůžeme.

Ztrácíte se v nabídkách zaručeně efektních prostředků a služeb? Přijďte k odborníkům. Přijmou vás na hodinku diagnózy i následných metod, odnesete si vybrané bylinky podle přesného určení vašich obtíží, doporučí vám koupele, čaje i další užívání, provedou masáže, koupele nohou, stimulaci akupresurních bodů.

TCM 21 – Centrum sdílené péče má odborníky z prestižních univerzit z Číny i mezinárodních projektů. Dr. Guan působil ve fakultní nemocnici v Hradci Králové a zná české pacienty – dva roky tam vedl Kliniku TCM. než ji ministerští úředníci a politici kázali uzavřít (asi příliš velká konkurence pro národní zdravotnictví?). Naše „benjamínka“ Marie-Anna je opravdu mimořádná terapeutka: Medička, která jako jediná Češka aktuálně končí pětileté studium na TCM University v Šanghaji. Dr. Guan je opravdu hrdý na svou spolužačku :)! Asistentka Míša umí čínsky, anglicky, základní praxi TCM a řídit denní tým. A Markéta je ředitelka, díky které všechno funguje.

Mimořádně kvalitní tým je zárukou, že najdete, co vám chybí. Bylinné preparáty-doplňky stravy, terapeutické metody na nejvyšší profesionální úrovni, nejvlídnější zacházení :)!

Podkud ještě tápete a jen si myslíte, že vaše problémy metody TCM pomohou léčit, zprostředukejem vám přijetí a prohlídky u našich partnerů – českých a slovenských lékařů s titulem MUDr. Jsou to ti, kteří účinky TCM znají a ovládají, případně s naším týmem ty náročnější postupy konzultují.

Sdílejte zážitky, které stovky našich klientů a statisíce klientů dalších TCM terapeutů má za sebou.

Centrum sdílené péče TCM 21, s.r.o., Revoluční 19, Praha 1. Jen dvě stanice z Masarykova nádraží (a 3 z Hlavního), u zastávky tramvají 6, 8. 15 a 26, dvě minuty od metra Náměstí Republiky. Objednejte se na 773007597 nebo recepce@tcm21.cz!

https://www.facebook.com/tcmrevue/videos/383202669438434

Budete mít krásné, zdravé a klidné svátky – i ty příští! Začněte se sdílenou péčí o sebe i nejbližší už dnes.

recepce@tcm21.cz

www.tcmrevolucni19.cz

http://www.tcmrevolucni19.cz


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *