Cvičení Yjinjing a další lekce – MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA!


Česko-čínské centrum TCM Praha opět zahajuje sezónu! Plně obsazený byl předprázdninový cyklus přednášek a cvičení. Budeme proto pokračovat, a sice v úterý a ve čtvrtek každý týden od 3. 9., vždy od 17.00-18.00 (cvičení) a 18.00-19.00 (přednáška). Cyklus končí 31. 10. 2019.

Co vás naučí doktor Guan Xin? Při cvičení všech 13 cviků sestavy Yjinjing, během přednášek probereme 14 nejdůležitějších meridiánů a orgánů, včetně lokalizace nejvýznamnějších akupresurních a akupunkturních bodů. Přidá i příběhy z historie TCM a vlastní praxe.

Po zkušenostech z minulého kurzu máme vyhrazeno jen 10 míst, aby kontakt s panem doktorem a komfort pro účastníky v našem luxusním prostoru přednáškových místností byl optimální. Překlad zajišťuje naše asistentka Lucie a čínštiny se nebojte – pan doktor Guan Xin umí dokonale anglicky, a hlavně se intenzívně učí česky a velmi mu to jde!

Cena exkluzívního uceleného kurzu je 3000,- Kč (standardní cena je 200,- za cvičení a 200,- za přednášku). Dostanete navíc naše časopisy zdarma a můžete se objednat k osobní konzultaci u pana doktora, nebo rekondiční péči u našeho nového kolegy, zkušeného profesionála Lukáše (Lu alias Lucas), který má autentické vzdělání na Akademii TCM v Pekingu a dlouholetou praxi ve špičkové pekingské nemocnici, pod vedením respektovaných učitelů.

http://www.tcmrevue.cz/lu-chuinquing-alias-lukas-fyzioterapeut-z-kliniky-wangjing-vyzkousejte-jeho-unikatni-masaze/

Využijte mimořádné příležitosti k osobní péčei, přátelskému setkání nebo získání nových znalostí z oblasti TCM!

Poslední místa jsou k rezervaci na info@nfptcma.cz nebo 773007597!


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35