Česko – čínské centrum TCM Praha otevřeno! Velvyslanec Zhang Jianmin osobně poděkoval Nadačnímu fondu na podporu Tradiční čínské medicíny a alternativ i básničkou


Slavnostně, a opravdu slavnostně!!! jsme dnes otevřeli naše prostory. Díky podpoře našich partnerů a usilovné práci vedení fondu (myslíme práci jako tahání nábytku, luxování, cídění, vydání tištěné TCM Revue, přípravu výstavky, mytí nádobí, oken a sociálního zázemí, to vše a hodně dalších úkonů asi 23 hodin denně posledních několik týdnů) můžete posílat přihlášky na čtvrteční cvičení nebo úterní přednášky, případně mix. Jdeme vstříc vašim zájmům, nemáme osnovy :)! Sledujte fb a nfptcma.cz.

Měli jsme na otevření Česko – čínského centra TCM Praha vzácné hosty: Jeho Excelence pan Zhang Jianmin, mimořádný a zplnomocněný velvyslanec ČLR v ČR, nám osobně přišel poděkovat za naši několikaletou podporu komunikace TCM v čínském autentickém balení. A za projekty rozvoje TCM, které připravujeme. Věnoval nám k publikování báseň, kterou napsal, inspirován procházkou podél Vltavy. Vytiskli jsme ji v novém čísle TCM Revue a jestli chcete celý časopis, plný rozhovorů o TCM, stavte se pro něj! (Nadační fond na podporu Tradiční čínské medicíny a alternativ, Opletalova 19, Praha 1).

Profesor Roman Prymula, náměstek ministra zdravotnictví, přišel taky a sdělil přítomným, že letí příští týden do Číny s prezidentem republiky a tématem jednání v rámci One Belt, One Road bude i TCM. Také on ocenil naši práci a to, kam jsme došli za necelých pět let. Některé hodně posilované projekty už neexistují, my expandujeme. Po návratu z Číny se ho rádi zeptáme, co se tam probíralo a dohodlo. Dáme vám vědět!

Dr. Med. Guan Xin pomáhal zprostředkovat jednání s našimi dalšími partnery z čínské strany. Je autoritou i doma a zdejší expati, byznysmeni a vyslaní pracovníci ho velmi respektují. Jsme rádi že přijal naši nabídku s námi pracovat i pozici statutáního orgánu.

Všichni věříme, že to dobré, co vzniklo kolem projektu v Hradci Králové, budeme rozvíjet a na to špatné zapomeneme. Jin a jang ostatně funguje i v osudech a příbězích, a rovnováhu tvoří poměr protikladů, špatných a dobrých vlivů. A skutků! Tak bacha. Tak uvidíme.

Podívat se už teď můžete tady: https://prahatv.eu/zpravy/praha/praha/10082/praha-ma-nove-centrum-tradicni-cinske-mediciny

Přijďte!

Česko – čínské centrum TCM Praha

Opletalova 19

Praha 1

info@nfptcma.cz

773 007 597

Pan velvyslanec Zhang Jianmin a pan náměstek ministra zdravotnictví profesor Roman Prymula si notovali o TCM
Báseň pana velvyslance vyšla v naší TCM Revue, autor si ji odnesl v podobě, připomínající grafický list.
Nalevo pan velvyslanec Zhang Jianmin a doktor Guan Xin, vpravo Jan Hovorka, zakladatel a prezident, Markéta Zelinková, předsedkyně správní rady fondu, prof. Roman Prymula a Tomáš Jirsák-Havran, tlumočník a překladatel, sinolog.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.tcmrevue.cz/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35