Navštivte Česko-čínské centrum TCM Praha: INFORMACE – KONZULTACE – PŘEDNÁŠKY

V sídle Nadačního fondu na podporu Tradiční čínské medicíny a alternativ jsme otevřeli informační a konzultační základnu, kde se setkáváme s odborníky i zájemci o tyto atraktivní obory. Přicházejí ale i ti, kdo hledají pomoc, jakou jim naše medicína už nenabízí. A díky vlastní zkušenosti k nám míří nejen pacienti Dr. Med. Guan Xina z původního projektu v Hradci Králové, ale i jiných zařízení. Pro rady i doporučení, kam jít.

 

Dr. Med. Guan Xin je jedním z nejzkušenějších lékařů Shuguang TCM Hospital ze Šanghaje a přešel z projektu Česko-čínského centra TCM, tři roky provozovaného ve FN Hradec Králové, k nám. Přijali jsme rádi a na základě naší Rámcové smlouvy o Mezinárodní spolupráci s vše zmíněnou šanghajskou nemocnicí, samozřejmě v dohodě s Ministerstvem zdravotnictví a vedením fakultní nemocnice. Zastáváme roli moderátora při zprostředkování dalšího rozvoje projektu, který málem zanikl. Ale nelekejte se! I nadále se snažíme zajistit dostupnost, kvalitu, zahraniční praxi a zkušenost (především v čínských nemocnicích), odpovídající vzdělávání a praxi metod TCM, návazně je pak využívat pro zdravotní i zdravotně sociální péči. Pro pacienty, lékaře i praktiky TCM.

 

U nás v informačním a konzultačním centru NF nabízíme seznámení se špičkovými odborníky na autentickou TCM. Zveme je k nám a chystají se přijet především z Číny, z předních nemocnic a univerzit.  Brzy zahájíme také cyklus výstav, kde se představí lékaři a praktici TCM z různých provincií. A přednášky vám už dva týdny oznamujeme na webu a fb.

 

Aktuálně můžete navštěvovat cvičení Daoyin s doktorem Guan Xinem – unikátní zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít originální a profesionálně vedené sestavy. Na cestě k uchování dobrého zdraví tak mohou nečekaně ujít velký kus. Osobní konzultace s panem doktorem si můžete rezervovat na našich kontaktech. Doporučujeme předem! Rytmus pondělí – středa – pátek budeme rozšiřovat na další všední dny i sobotu.

 

Přihlašte se na cvičení, přednášku nebo osobní setkání s panem doktorem Guan Xinem včas, abychom vám mohli vyjít vstříc s termínem. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Česko-čínské centrum TCM Praha, Opletalova 19, Praha 1

info@nfptcma.cz

773 007 597

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *