MUDr. Ludmila Bendová: Kongres v Krakově 14. – 16.10. 2016 – Radha Thambirajah

 

Kongress Krakow logo_kolorowe-BEZ_LITER

Letos na podzim se koná velmi dobře obsazený kongres tradiční čínské medicíny v Krakově. Jedním ze zajímavých přednášejících je i Radha Thambirajah.

Vystudovala čínskou tradiční medicínu v Šanghaji v Číně a specializovala se na akupunkturu. Byla jedním z prvních akupunkturistů na Srí Lance, kde založila Akademii čínské medicíny. Od roku 1984 žije ve Velké Británii, kde pokračuje v klinické práci a přednáší v Evropě i Brazílii ve spolupráci s mnoha organizacemi a univerzitami. Je autorkou knihy Kosmetická akupunktura a kožní choroby a knihy Energetická akupunktura.

Málokdo ví, že je autorkou populárního znázorňování poruch jin a jang pomocí černých a bílých čtverečků, se kterými se někdy setkal asi každý student akupunktury. Ve své knize energetická akupunktura tyto diagramy rovněž využívá aby zpřístupnila pojetí pěti prvků co nejširšímu publiku studentů čínské medicíny. Na kongrese v Krakově bude přednášet o imunitě a jakým způsobem ji podpořit akupunkturou aby člověk dobře vzdoroval všem nástrahám.

MUDr. Ludmila Bendová

Unknown-14

Unknown-6