LU Chuinquing alias Lukáš, fyzioterapeut z kliniky Wangjing: VYZKOUŠEJTE JEHO UNIKÁTNÍ MASÁŽE!

Náš nový host, jak jsme vás už informovali, začal působit pro první zvědavé (nebo potřebné) klienty. Jeho curriculum vitae je reprezentativní: pět let studovat vysokou školu TCM v Pekingu, pak působil jako asistent na univerzitě China Academy of Chinese Medical a fyzioterapeut na klinice Wangjing v Pekingu. Pod vedením svých mentorů a profesorů se stal skutečným a respektovaným odborníkem!

Důležité je nejen léčit následky a aktuální potíže, ale jejich příčiny, Můžeme tak objevit poměrně překvapivé souvislosti, kdy se zjistí, že potíže způsobují problémy srdce, střev a podobně,” říká Lu.

Jako skvělý fyzioterapeut používá speciální tuina masáže, baňkování, moxování, guashu a jejich odpovídající kombinace.

Poradí vám s diagnózou a nastaví správný a efektivní léčebný postup. Vykoušet jeho umění léčit můžete i přímo u nás. V případě zájmu je k dispozici na konzultace i náš hlavní poradce Dr. Med. Guan Xin, PhD. Prevence i kondiční terapie od nejlepších odborníků, jaké můžete v ČR potkat! Autentické metody TCM a profesionální terapie, i podpora léčby západní medicínou po poradě s vaším ošetřujícím lékařem, vám pomůže s problémy. Přijďte se poradit, pomáháme léčit.

Registrujte se na info@nfptcma.cz nebo 773007597!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *