Dr. Guan Xin (se) představuje: Pozvání na rok 2020 do našeho centra TCM (VIDEO)

Videopozvánka Dr. Guana! Sledujte dál naše stránky.
https://www.youtube.com/watch?v=GT5tR6o_I1A&t=40sh

Máme před sebou malou roční bilanci spolupráce s doktorem Guanem. Stovky návštěvníků u nás poznaly další roviny TCM, možnosti jak pomoci v léčbě sobě i druhým nebo si udržet kondici a dobrý zdrvaotní stav.

Pomáháme léčit!

Jestli chcete do druhého roku vkročit spolu s námi, pospěšte si a přihlaste se na přednášky a cvičení (info@nfptcma.cz nebo 773 007 597). Poradíme vám také, kde hledat pomoc, jak si vybírat lékaře a jak se v nabídce metod TCM vlastně orientovat. Píšeme o tom, spolupracujeme se špičkovými čínskými lékaři, nemocnicemi a univerzitami, připravujeme misi tibetských lékařů s prezentací jejich medicíny. Máte se v roce Kovové krsysy nač těšit a přijďte, i když jste docela zdraví! Pozivitní vibrace nemusíte jen přijímat, ale i vysílat :)! V našem centru najdete i Jiřího Černáka s programy Akademie štěstí a další naše partnery. Správná adresa: Opletalova 19, Praha 1.

Sledujte i naše fb stránky: TCM Revue/Česko-čínské centrum TCM Praha (fb našeho magazínu TCM Revue a skupina, kam vás srdečně zveme)

https://www.facebook.com/groups/347157669246787/

https://www.facebook.com/tcmrevue/