Celosvětový TCM Day poprvé také v Praze!


Světová federace společností čínské medicíny (WFCMS) působí globálně a také tak připomíná Světový den TCM. Program podle vlastních podmínek připravuje šedesát zahraničních poboček a partnerů. Nejen čínská centra jako Hongkong, Šanghaj, Peking nebo Taiwan, ale v Koreji, Japonsku, Austrálii, Kanadě, řadě evropských a amerických měst proběhnou akce, prezentující metody TCM nejširší veřejnosti. Jsme konečně oficiální součástí a důležitým článkem propojení informačních a komunikačních drah, umožňujících využití TCM a sdílení metod západního a východního lékařství, protože:

Poprvé tak tomu bude i v Praze!

Česko-čínské centrum TCM Praha najdete na adrese Opletalova 19, Praha 1. V úterý 15. 10. 2019 od 14.00 začne právě zde TCM Day pro odbornou i laickou veřejnost. Co vás tu čeká?

Za Shuguang Hospital Šanghaj a Nadační fond na podporu TCM a alternativ prezentuje propojení západní medicíny a TCM Dr. Med. Guan Xin, PhD, ředitel a hlavní konzultant centra. Přes tři roky vedl také projekt Kliniky TCM ve FN Hradec Králové a zná dobře nejen odbornou problematiku, ale i české pacienty a jejich mentalitu! Můžete zkusit osobní konzultaci nebo se na další dny objednat na konzultaci nebo následnou terapii. Seznámíte se také s principem dechových cvičení yjinjing a možnostmi využití herbálních produktů. 

Léčebné profesionální masáže představí LU Chunqing, absolvent vysokoškolského studia TCM v Pekingu a dlouholetý praktik v pekingské nemocnici. Vyzkoušejte osobně, doporučujeme!

Českou praxi TCM představí nejvyšší autority. MUDr. Daniela Bláhová je ve vedení České lékařské akupunkturistické společnosti a vede kliniku CITY MED. Dále představíme Body Solution Clinic MUDr. Karolíny Bílkové, která je zároveň šéflékařkou Českého atletického svazu. Účastní se její kolega Mgr. Josef Švec, fyzioterapeut. Na naše další hosty se také můžete těšit!Informace o historii, legislativě a možnostech, jak a kde využít či hledat profesionály TCM nabídne prezident NFPTCMA Jan Hovorka.

Zkuste na vlastní kůži účinky, které vám praktici a lékaři nabídnou. Konzultujte problémy a nechte si stanovit diagnózu. V případě zájmu se objednáte na místě u odborníků, které nabídneme nebo doporučíme!

Úterý 15. 10. 2019 od 14.00 

TCM DAY poprvé v Praze! 

Česko-čínské centrum TCM Praha

VSTUP i konzultace ZDARMA!

NFPTCMA: POMÁHÁME LÉČIT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *