Byliny – tajemná kouzla nebo praktické zkušenosti? Přijďte na přednášky!

Dr. Guan Xin je odborník i na léčbu bylinami a využívání směsí. Potvrdil nám, že v čínském pojetí TCM jsou zpravidla bylinky první, co lékař ordinuje. A samozřejmě jejich odpovídající kombinace. Skutečnost, že u nás v euroatlantickém prostoru je vnímána jako první akupunktura, si můžeme vysvětlit každý po svém. Oficiálně neexistuje TCM jako součást zdravotní péče, tak máme volný prostor na představy :)! Pokud máte ale zájem přijít na to, co a jak v sobě byliny ukrývají, a jak to využít, máme nabídku.

Bylinky v prodeji – zcela přirodní původ, domácí pěstování, vysoce kvalitní zpracování, a hlavně denní kontrola kvality a hygieny předtím, než jdou zakoupené byliny do laboratorního zpracování v místním „průmyslovém“ centru. Obchod s bylinami začíná zde – v hlavním městě herbální medicíny, Bozhou (provincie Anhui).

Vědomosti můžete získat právě od zmíněného, univerzitně vzdělaného profesionála a lékaře. Dr. Med. Guan Xin, PhD, se kterým jsme připravili nový kurz v 10 lekcích:

1. Úvodní lekce: Obecné představení čínských bylin a receptur

2. Byliny a receptury pro tónování Qi

3. Byliny a receptury pro vyhlazení Qi

4. Byliny a receptury pro obohacení krve

5. Byliny a receptury pro aktivaci krve

6. Byliny a receptury pro odstranění větru

7. Byliny a receptury pro snížení tepla a ohně

8. Byliny a receptury pro tání mokra a hlenu

9. Byliny a receptury pro zahřívání orgánů a odstraňování chladu

10. Byliny a receptury pro vyživování Jin a zvlhčení

Přednášky pořádáme od čtvrtka 2. dubna 2020, 18.00 – 19.00 a předtím samozřejmě hodina cvičení daoyin 17.00 – 18.00, vše v centru Nadačního fondu na podporu Tradiční čínské medicíny a alternativ, Opletalova 19, Praha 1 (první patro). Cena za všechny přednášky a cvičení (permanentka) je 3500 CZK. Registrujte se na info@nfptcma.cz!

POZOR!!! Zajímá vás online kurz?

Vzhledem k epidemii a vládním vyhláškám není pravděpodobné, že bude možné tento kurz pořádat prezenčně. Máte zájem o online lekce? Napište na tcmrevue@tcmrevue.cz!