Americký nositel Nobelovy ceny v hlavním městě TCM Bozhou

Georg Fitzgerald Smoot je nositelem Nobelovy ceny. Objevil, že reliktní záření pocházející z vesmíru má podobu absolutně černého těla a další detaily. Taky ještě dostal medaili Aberta Einsteina. Je profesorem fyziky na Kalifornské univerzitě. A hrál sám sebe v Big Ben Theory. Na fotografii ho najdete uprostřed, jako hlavní hvězdu světového fóra v Bozhou. Potkali jsme se tam.

Profesor Smoot, nositel Nobelovy ceny, na světovém fóru v Bozhou sahá pro vizitku :)

O východočínském Bozhou se říká, že je hlavní město TCM. Pořádali zde 1. Světové fórum průmyslu nejvyšší kvality, zaměřené na herbální produkci. Profesor Smoot na fótu prezentoval svůj výzkum, zaměřený na souvislosti TCM a západní medicíny, na využitelnost postupů a metod, známých jako big data. Neumíme ve zkratce popsat podstatu jeho objevů, ale pracujeme na tom :)! TCM přitahuje vědce napříč disciplínami. Další účastníci z univerzit a vědeckých ústavů ukázali možnosti IT technologií a dalších oborů pro léčbu, sdílející poznatky TCM a západní medicínské vědy.

Z Bozhou putují nejkvalitnější bylinky do světa. Je tam největší supermarket na světě, kde denně 3000 prodejců pod přísnou kontrolou kvality nabízí přírodní suroviny a zpracované základy pro léčivé mixy. Taková kombinace home made, soukromého pěstitelství, velkoobchodu a státní kontroly kvality. Po generace sem vozí z konkrétní lokality dlouhodobě pěstované a zkvalitňované produkty, charakteristické právě místem původu. Originální a autentické, s nejvyšší mírou léčivých účinků. Užitečné a efektivní! Nedaleko je nejmodernější fytofarmaceutická “továrna”, kde se v nejmodernějších technologických provozech zpracovávají finální produkty a v jejím prostoru pořádají veletrhy. Šarlatáni? Ale kdepak, jen pro zabedněnce. Really high level.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *